Astekbet Canlı Destek

astekbet canlı destek

Astekbet canlı destek anlayışında, iletişim seçeneklerine baktığınızda, farklı türler ile hizmet verildiğini göreceksiniz. Türkiye ip adresleri ile iletişim kurmaya çalıştığınız için, bütün müşteri hizmetleri bölümlerini Türkçe dil seçeneğinde kullanacaksınız. Ayrıca aşağıda belirtilecek tüm destek birimleri 7 gün ve 24 saat boyunca sizlere hizmet vermek amacı ile hazırlanmıştır. Yapılan denemeler ile doğrulanmış ve astekbet kullanıcı yorumları arasında kendine yer bulmuştur.

Astekbet Canlı Destek ve Mail Adresleri

Astekbet canlı destek anlayışında kullanabileceğiniz ilk bölüm karşınıza, astekbet mail adresleri olarak çıkacaktır. Elektronik posta servisi üzerinden iletişime geçmeniz hedeflenmektedir. İletişime geçme konusunda üyelik başvuru formuna yazdığınız, şifresini bildiğiniz, kullandığınız aktif bir adresi tercih etmelisiniz. Sistemde kayıt altında bulunmayan bir elektronik posta adresinden bildirim gönderdiğinizde, geri dönüş suresinin geç olabileceğini görebilirsiniz. Bu yüzden mutlaka ve mutlaka hesap açma aşamasında, şifresini bildiğiniz, aktif olarak kullandığınız bir elektronik posta adresini sisteme tanıtmanız sizlere tavsiye edilecektir. Gönderilen elektronik postalara, 60 dakika içerisinde müşteri hizmetleri tarafından cevap verilmektedir. Şikayet içerikli bir elektronik posta gönderildiğinde, buradaki 60 dakikalık işlem süresinin inceleme işlemleri nedeniyle 24 saatlik işlem süresine çıktığını göreceksiniz.

Astekbet Canlı Yardım

Elbette iletişim ya da müşteri hizmetleri denince vazgeçilmez özelliklerden bir tanesi de, astekbet canlı yardım olacaktır. Canlı destek olarak tanımlanması da mümkündür. Eski tabiri ile chat şeklinde bir görüşme biçimi benimsenmiştir. Bu görüşme biçiminde, yazarak görüşme, karşılıklı yazarak görüşme anlayışı geçerlidir. 7 gün ve 24 saat Türkçe hizmet veren bir bölüm meydana getirilmiştir. Her konuda yardım almanız mümkündür, her konuda soru sormanız mümkündür, her konuda görüşmeniz hatta ve hatta bir şikayet konusu oluşmuş ise, gündeme getirmeniz dahi mümkün olacaktır.

Astekbet SMS

Astekbet canlı destek anlayışında kullanılan farklı seçeneklerde bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi astekbet SMS olarak tanımlanmıştır. Tek taraflı olarak kullanılan bir iletişim seçeneğini işaret etmektedir. SMS uygulamasına yeni üye olan herkes, zorunlu olarak katılmaktadır. Üyelik başvuru formunda iletişim amacıyla cep telefon numarasının talep edildiği görülmektedir. Sisteme otomatik ve zorunlu olarak kayıt olacaksınız ancak, sistemi kullanmak zorunda değilsiniz. Canlı destek ile görüşüp, SMS engelleme veya SMS iptal işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bu konuda herhangi bir zorlama bulunmamaktadır. Yeni giriş adresi promosyonlar, karşılaşmalar, spor haberleri, banka bilgileri ve benzeri her türlü konuda bilgi akışının hızlı güvenli ve sağlıklı bir şekilde sağlandığı görülmektedir. Tavsiye edilen uygulama, SMS engelleme ya da iptal işlemini yapmamanız olacaktır.