Astekbet Giriş

astekbet giriş

Astekbet giriş işlemini, yeni giriş adresi üzerinden yapabilirsiniz. Giriş problemi yaşamak istemiyor iseniz, güncellenmiş yeni adresi üzerinden hareket etmeniz gerekecektir. Bir kez daha 2014 yılından beri pazarda bulunan astekbet sitesi hakkında, erişim engelleme kararının verildiği görülmektedir. Rutin olarak tekrarlanan bir uygulama olduğunu bilmelisiniz. Siz ilk defa giriş problemi ile karşılaşıyor olabilirsiniz ancak, bu problemi şirket ortadan kaldırarak, Türkiye ip adreslerine kesintisiz bir şekilde hizmet vermektedir.

Astekbet DNS İle Giriş

Astekbet giriş işlemini gerçekleştirebilmeniz için, farklı yöntemleri kullanma şansına sahip olacaksınız. Bu yöntemlerden bir tanesi, astek bet DNS ile giriş olarak tanımlanmıştır. Uygulamanın kullanılmasında internet bağlantınız üzerinden hareket edeceksiniz. İşleme başlamadan önce, internetten bir araştırma yapıp, güncel, kullanır, açık haldeki DNS adreslerini bulmanız gerekecektir. Bu işlemi tamamladıktan sonra, bilgisayarınızı açın. İnternet bağlantı adınızı bulun. Özellikler sekmesinden internet protokolü sürüm 4 ya da internet iletişim kuralları yazısını görün. Tekrar özellikler deyin ve kullanılan DNS sunucu adreslerini sayfanın en alt bölümünde tespit edin. Önceden internetten bulduğunuz DNS adreslerini bu bölüme yazın. Açık halde bulunan bütün pencereleri, tamam deyip kapatın. Giriş problemi yaşadığınız astek bet sitesinin adresini yazdığınızda, doğru DNS sunucu adreslerini bulmuş iseniz, sitenin açıldığını tespit edeceksiniz.

Astek bet VPN İle Giriş

Giriş probleminin görülmesi ile birlikte, tercih edilen seçeneklere bakıldığında, bir tanesinin de astekbet VPN ile giriş olduğunu göreceksiniz. Bu yine kişisel olarak uygulayabileceğiniz sistem ya da yöntemlerden bir tanesidir. İnternet sağlayıcınızın ayarlar, uzantılar bölümüne gideceksiniz. VPN bulunuyor ise, etkin kutusunu işaretleyeceksiniz veya pasif bir buton görüyor iseniz, aktif duruma getireceksiniz. Bulunmuyor ise, eklenti edinin yazısı üzerinden hareket edip, VPN uzantısını indirecek ve sistemi kuracaksınız. Etkin duruma getirmeyi, pasif ise aktif duruma getirmeyi unutmayın. Son astekbet adresini, kapatılan astek bet adresini yazdığınızda, sistemin sizi bir sonraki yeni giriş adresine yönlendirdiğini göreceksiniz.

Astek bet Yeni Giriş Adresi

Astekbet giriş problemi yaşandığı an itibariyle, DNS ya da VPN ile uğraşmak zorunda değilsiniz. Sadece birer yöntem olarak sizlere açıklama yapılmıştır. Kullanabileceğiniz daha pratik bir yöntemin bulunduğunu aklınızdan çıkarmayın. Bu pratik yönü, astekbet yeni giriş adresi olacaktır. Ne zaman astekbet sitesi kapatılsa ya da engellense, bilmelisiniz ki mutlaka yeni bir adres şirket tarafından ortaya konulacaktır. Sizde bu yeni giriş adresini kullanmak sureti ile yaşadığınız giriş problemini ortadan kaldırıp, hesaplara erişim sağlayabilirsiniz. Opera tarayıcısında ücretsiz vpn mevcut dilerseniz kullanabilirsiniz.