Astekbet Güncel Giriş Adresi

Astekbet Güncel Giriş Adresi

Astekbet güncel giriş adresi belirlenmiş, sadece 1 saat içerisinde yeniden Türkiye pazarında kendini göstermiştir. 2014 yılından beri kesintisiz bir şekilde bahis sektöründe ve oyun sektöründe adından söz ettiren astekbet markası, Türkiye’nin de popüler siteleri arasında bulunmaktadır. İsteyen herkes, Türkiye’de yaşamasına, Türkiye ip adreslerini ve kimliklerini kullanmasına rağmen hesap açabilir. Sadece 18 yaşında ya da üzerinde olmanız yeterlidir. Hesap açabilmeniz için, şu an itibarıyla güncel giriş adresini kullanmanız gerekecektir. Bir önceki adres kapatılmıştır. Astekbet giriş linki ile sitenin üyelik başvuru formunu açabilir ve doldurup, müşteri hizmetlerine gönderin. Kendinize hemen bir hesap meydana getirebilirsiniz.

Astekbet Güncel Giriş Adresi Neden Kapatılıyor?

Astekbet güncel giriş adresi elbette belirli gerekçelere istinaden ortaya çıkmaktadır. Bunun temel nedeni, astekbet sitesi hakkında verilen kapatılma kararıdır. Astekbet adresi neden kapatılıyor? Hollanda Antilleri lisansı nedeniyle, bu ülkede kurulan şirket nedeniyle, bu ülke üzerine verilen vergiler nedeni ile kapatılmaktadır. Paralı oyun seçenekleri ile kapatılmaktadır. Şirketin Türkiye’de kurulması talep edilmektedir, vergilerin Türkiye üzerine verilmesi talep edilmektedir, para ile oyun seçeneklerinin site hizmetleri içerisinden çıkarılması talep edilmektedir. Bu şartlara uygun davranılması nedeniyle, yabancı ya da kaçak olarak gösterilip, hakkında kapatılma kararı verilmektedir. Kapatılma kararının verilmesi, şirketin kapatılması anlamına gelmez. Sadece hizmet verilen adres hakkında gündeme getirilen erişim engelleme kararıdır.

Astekbet Sitesini Kim Kapatıyor?

Kapatılma kararının gerekçeleri anlatılmıştır. Peki bu kararı veren veya uygulamaya alan kimdir? Astekbet sitesini kim kapatıyor? Yanlış bilinen konulardan bir tanesi, Hollanda Antilleri oyun kontrol ve denetleme kurulu kanalı ile verilen kapatılma kararıdır. Böyle bir şey yoktur. Olması gerektiği gibi kural, prosedürler dahilinde ilerleyen bir sitedir. Komisyon tarafından verilen bir kapatılma kararı yoktur. Kurucu Limited Şirketi hakkında, ilgili Bakanlık ya da ticari mahkemeler tarafından verilen bir kararda bulunmamaktadır. Sadece yukarıda belirtilen gerekçelere istinaden, Türkiye’de kabul edilmeyen site, bilgi teknolojileri iletişim kurumu tarafından kapatılmaktadır.

Astekbet Adresini Kim Belirliyor?

Astekbet güncel giriş adresi belirleme çalışmalarında yetkili olan tek bir makam bulunmaktadır. Astekbet adresini kim belirliyor? Sorusunun tek karşılığı, astekbet sitesini kuran ve işleten, işletmeye devam eden Limited Şirketidir. Bu şirket haricinde bir şahıs tarafından, bu şirket haricinde bir işletme tarafından yeni giriş adresinin belirlenip, hizmete alınması gibi bir durum söz konusu değildir. Türkiye’den bir gerçek kişilik, Türkiye’den bir tüzel kişilik, Türkiye’den bir ortaklık ya da Türkiye’den sıradan bir şahıs tarafından yapılan bir işlem değildir.