Astekbet Papara

Astekbet Papara

Astekbet Papara  para yatırma işlemlerini günün her saati yapabilirsiniz. Dilediğiniz şekilde para yatırma işlemi yapabilirsiniz. Dilerseniz para yatırma yöntemlerini takip etmeden kullanabilirsiniz. Dilerseniz banka hesaplarınızı kullanabilirsiniz. Buna sen karar ver. Ayrıca astek bet sitesinde nakit yatırım işlemlerinde Türk lirası, dolar, euro gibi para birimlerini kullanma imkanına veya hakkına sahip olduğunuzu göreceksiniz.

Astekbet’e Ön Ödemeli Elektronik Kartlarla Para Yatırın

Bet Astek para yatırma için seçebileceğiniz ilk yatırım grubu, elektronik astek bet ön ödemeli kartları ile para yatırma olarak tanımlanır. Astekbet sitesinde takip etmeden para yatırma yöntemlerini kapsayan bu grup da denir. Astropay kartları ile para yatırabilirsiniz. Paykasa kartları ile yatırım işlemleri yapabilirsiniz. Paykwik kartları ve Ukash kartları ile tasarruf edebilirsiniz. İlgili temsilcilerden aldıktan sonra, kartlar içindeki ön ödemeli tutarı her gün saat başı PIN numarasını kullanarak astekbet site hesaplarına aktarabilirsiniz. Hesaba yatırılan parayı hemen göreceksiniz.

Astekbet Papara Sanal Cüzdanları İle Yatırım Yapın

Jetonsuz tercih edebileceğiniz ödeme yöntemlerinden biri de astekbet sanal cüzdanları ile para yatırmak. PayPal ile para yatırabilirsiniz. Ecopayz ile tasarruf edebilirsiniz. Neteller ile para yatırabilirsiniz. Bitcoin ile para yatırabilirsiniz. Jetonlarla kaydedebilirsiniz. Bir cüzdan ile paradan tasarruf edebilirsiniz. Türkiye’deki distribütörler aracılığıyla açtığınız sanal cüzdan hesapları ile doğrudan astek bet sitesine para aktarırsınız. Para transferinizin işlem süresi bazı sistemlerde anlık, bazı sistemlerde ise maksimum 5 dakikadır.

Bir Banka Hesabıyla Para Yatırın

Astekbet para yatırma ayrıca seçeneğinde tercih edilen seçeneklerden biri de Astekbet banka hesabına para yatırma olacaktır. Bu durumda ayrıca iki farklı seçenek seçebilirsiniz. Astek bahis sitesi böylece ile aynı bankada hesabınız varsa, Türkiye Cumhuriyeti kurumsal bankaları aracılığıyla banka havalesi ile para yatırabilirsiniz. Astekbet sitesini işleten bir bankada farklı bir hesabınız varsa, EFT ile yatırım yapmayı düşünebilirsiniz. Banka hesabının yanı sıra böylelikle  bankacılık işlemleri alanında da çeşitli seçenekler bulunmaktadır. QR kodu ile para yatırabilirsiniz. Bir mobil banka ile para yatırabilirsiniz. Türkiye Cumhuriyeti kurumsal bankalarından alınan Visa, Mastercard veya Maestro kartları ile kredi kartı ile para yatırma seçeneğini kullanabilirsiniz.