Astekbet Para Çekme

Astekbet Para Çekme

Astekbet para çekme işlemleri oldukça hızlı ve birbirinden farklı limitlerde sağlanmaktadır. Hesabınızdaki tutarların güvenliği açısından birçok koruma programı kullanan sitede güvenle bahis oynayabilir ve kazançlarınızı çok kısa sürede nakite dönüştürebilirsiniz. Sitenin ödeme anlayışını incelediğinizde, kullanabileceğiniz seçenekler, komisyon anlayışı ve belge talepleri ile ilgili standart uygulamaların bulunduğunu göreceksiniz. Aşağıda ihtiyaç duyduğunuz her türlü bilgi hakkında, bilgi paylaşımı yapılmıştır.

Astekbet Ödeme Seçenekleri Ve Miktarları

Para çekme talimatı verme aşamasında, Astekbet ödeme seçenekleri ve miktarları konusunda şöyle bir açıklama yapılmıştır. Finansal departman tarafından gündeme getirilmiştir. Skrill, Papara, Neteller, Paysafecard, Bitcoin, Ecopayz, banka havalesi ile EFT ile ödeme yapılmaktadır. Bu seçeneklerin tamamından yapılan ödemelerde geçerli minimum değer, 100 Türk Lirasıdır. Bu seçeneklerin tamamında geçerli olan maksimum değerin, 20.000 Türk Lirası olduğu görülmektedir. Bu sistemlerin yani sistemler ile birlikte parasal değerleriniz dışında vereceğiniz ödeme talimatı, para çekme talimatı, finansal departman tarafından değerlendirmeye alınmayacaktır. Sanal kartlar ile yapılan ödemeler için limitler değişebilmektedir. Ayrıca her ödemenin işlem süresi değişmektedir. Bu tür detaylar hakkında tüm bilgiyi canlı destek hattından edinmeniz mümkündür. 

Astekbet Ödemede Komisyon Alacak mı?

Para çekme talimatı verilmesinde, ücretsiz şekilde bir talimatın ya da uygulamanın geçerli olduğu görülmektedir. Astekbet ödemede komisyon alacak mı? 100 ya da 20.000 Türk Lirası para çekme talimatı verilmesi, herhangi bir şekilde, herhangi bir sistem ile para çekme talimatının verilmesi önemli değildir. Özellikle bazı kullanıcıların gündeme getirdiği EFT ile ödeme anlayışında da, herhangi bir komisyon anlayışının gündeme gelmediği görülmektedir. Hiçbir sistemde, hiçbir parasal değerde bu site kullanıcılarının alacakları üzerinden işlem masrafı ya da havale ya da EFT masrafı gibi bir para kesintisi yapmayacaktır.

Astekbet Para Çekme Belge Talep Ediliyor mu?

Astekbet para çekme işlemlerinin gerçekleştirilmesinde, her kullanıcı kendi adına kayıtlı hesapları kullanmak zorundadır. Bu hesapların kullanılması kapsamında, herhangi bir belge talebi gündeme gelmeyecektir. Astekbet ödemede belge talep ediliyor mu? Kendi adınıza kayıtlı hesapları kullanıyor iseniz, belge talebi ile karşılaşmazsınız. Hesap değişikliği yapar iseniz, soy isim açısından benzerlik olsa dahi, farklı bir şahsın hesabından para çekme talimatı verir ya da vermeye çalışıyor iseniz, belge talebi sizin güvenliğiniz açısından gündeme gelecektir. Bunun dışında 100 Türk Lirası para çekme talimatı vermeniz ya da maksimum sınır olan 20.000 Türk Lirası para çekme talimatı vermeniz belge talebi açısından önemli değildir.