Astekbet Para Yatırma

Astekbet Para Yatırma

Astekbet para yatırma işlemini her gün her saat yapabilirsiniz. istediğiniz herhangi bir yöntem ile para yatırma işlemini gerçekleştirme şansına sahip olabilirsiniz. İsterseniz, iz bırakmadan para yatırma yöntemlerini kullanırsınız. İsterseniz kendinize ait banka hesaplarını kullanırsınız. Bu konuda karar verecek olan sizsiniz. Ayrıca, astek bet sitesine para yatırım işlemlerinde, Türk Lirası, dolar, euro gibi para birimlerini kullanma şansına ya da hakkına da sahip olduğunuzu göreceksiniz.

Astekbet Para Yatırma Elektronik Ön Ödemeli Kartlar İle Yatırım

Astek bet para yatırma işleminde tercih edebileceğiniz ilk yatırım grubu, astek bet elektronik ön ödemeli kartlar ile para yatırma olarak tanımlanmıştır. Bu iz bırakmadan astekbet sitesine para yatırma yöntemlerini kapsayan bir grup olarak da bilinmektedir. Astropay kartlarınız ile para yatırma işlemini yapabilirsiniz. Paykasa kartlarınız ile yatırım işlemini yapabilirsiniz. Paykwik kartlarınız ile ve Ukash kartlarınız ile para yatırma işlemini yapabilirsiniz. Bunları ilgili temsilcilerden elde ettikten sonra, kartlar içerisinde yapacağınız ön yükleme bedenlerini, sadece PIN numarasını kullanmak sureti ile astekbet sitesi hesaplarına, her gün her saat transfer edebilirsiniz. Anında yatırılan paranın hesaba geçtiğini göreceksiniz.

Astekbet Sanal Cüzdanlar İle Yatırım

Tercih edebileceğiniz, iz bırakmadan para yöntemlerinden bir grubunu da, astekbet sanal cüzdanlar ile para yatırma meydana getirmektedir. Papara ile para yatırabilirsiniz. Ecopayz ile para yatırabilirsiniz. Neteller ile para yatırabilirsiniz. Bitcoin ile para yatırabilirsiniz. Jeton ile para yatırabilirsiniz. Cmt cüzdan ile para yatırabilirsiniz. Türkiye distribütörleri üzerinden açacağınız sanal cüzdan hesaplarının üzerinden, doğrudan astek bet sitesine, para transfer işlemini yapacaksınız. Yapacağınız para transfer işleminin gerçekleşme süresi, bazı sistemlerde anında, bazılarında maksimum 5 dakika olacaktır.

Banka Hesabı İle Para Yatırım

Astekbet para yatırma seçeneklerinde, tercih edilecek seçeneklerden bir tanesi de, astekbet banka hesabı ile para yatırma olacaktır. Bu durumda iki farklı seçeneği tercih edebilirsiniz. Astek bet sitesi ile aynı bankada hesabınız bulunuyor ise, Türkiye Cumhuriyeti kurumsal bankaları üzerinden, banka havalesi ile para yatırma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Astekbet sitesinin çalıştığı bankalardan farklı bir bankada hesabınız bulunuyor ise, bu durumda EFT ile yatırım seçeneğini değerlendireceksiniz. Ayrıca, banka hesabının dışında, bankacılık işlemleri kapsamında, farklı seçenekler de bulunmaktadır. Karekod ile para yatırma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Cep bank ile para yatırma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Türkiye Cumhuriyeti kurumsal bankaları üzerinden almış olduğunuz, Visa kartlar aracılığı ile master kartlar aracılığı ile yada Maestro kartlar aracılığı ile kredi kartı ile para yatırma seçeneğini değerlendirebilirsiniz.