Astekbet Yeni Adresi

astekbet yeni adresi

Astekbet yeni adresi ile yeniden Türkiye’de para kazanma şansını sunmaya başlamıştır. Adres yenilenmiştir ancak, para kazanma şansı sunulan iddaa seçeneklerinde ve para kazanma şansı sunulan oyun seçeneklerinde herhangi bir değişim yapılmamıştır. Kaliteden ödün verilmeden, standartlardan sapma yaşanmadan, sitenin yeni giriş adresi ile hizmetleri verdiği görülmektedir.

Astekbet Yeni Adresi Nasıl Para Yatıracağım?

Astekbet yeni adresi belirlenmiştir ancak, finansal işlemlerin para yatırma bölümünde bir değişim yapılmamıştır. Yine popüler, yine iz bırakmadan, yine hızlı ve güvenli yatırım seçenekleri kullanılmaktadır. Astekbet yeni adresine nasıl para yatıracağım? İz bırakmadan para yatırma yöntemlerini tercih edebilirsiniz. Bu kapsamda paykasa gibi, astropay gibi, elektronik ön ödemeli kartları kullanabilirsiniz. Yine bu kapsamda ecopayz gibi, jeton gibi, bitcoin gibi, TL nakit ya da neteller gibi sistemleri kullanabilirsiniz. Bu sistemleri kullanmaz iseniz arzu etmeniz durumunda, Türkiye Cumhuriyeti kurumsal banka hesaplarınızı kullanabilirsiniz. Havale, karekod, cepbank, EFT, kredi kartı gibi seçenekler ile de para yatırma işlemlerini yapmaya devam edebilirsiniz.

Astekbet Yeni Adresinde Nasıl Para Çekeceğim?

Para yatırma yöntemlerinde olduğu gibi, para çekme yöntemlerinde de aynı sistemlerde çalışmaya devam edeceksiniz. Astekbet yeni adresinde nasıl para çekeceğim? Adınıza kayıtlı hesaptan para çekme talimatı vereceksiniz. Komisyon ödemeyip, belge göndermeyeceksiniz. Papara ile para çekme işlemini yapacaksınız, havale, EFT ile para çekme işlemini yapacaksınız, jeton, bitcoin, astropay ya da ecopayz, TL nakit ve neteller gibi sistemler ile para çekme işlemini yapacaksınız. En az 100 Türk Lirası para çekmeye devam edeceksiniz. Günlük en fazla 20.000 Türk Lirası para çekmeye devam edeceksiniz. Bunlar da daha herhangi bir düzenleme yapılmamıştır.

Astekbet Yeni Adresinde Bedava Promosyon Alacak mıyım?

Astekbet yeni adresi ile astekbet giriş linki üzerinden hizmetleri vermeye başlamıştır. Hemen yeni adresi üzerinden kendinize bir hesap açabilirsiniz. Peki yeni hesap açtığında, astekbet yeni adresinde bedava promosyon alacak mıyım? Promosyonlarla da bir güncelleme yapılmamıştır. Farklı seçenekler ile promosyonlar verilmeye devam edilmektedir. Verilen, güncel kampanyalar ile birlikte verilen promosyonlardan bir tanesi de, bedava promosyondur. Yeni adresi ile yeni ve ilk defa bir hesap açtığınızda, bu promosyon alma hakkına sahip olacaksınız. Sadece hesap açmanız yeterlidir. Para yatırmanıza gerek yoktur. Hesabınızı açıp, astekbet giriş işlemini yeni adres üzerinden ya da aktivasyon linki üzerinden gerçekleştirilen canlı destek bölümüne, 7/24 hizmet veren canlı destek bölümüne ulaşın. Promosyonu talep edin, başka bir şey yapmanıza gerek yoktur.