Limanbet

Limanbet

Limanbet, Türkiye’de gördüğünüz, karşılaştığınız yabancı iddaa siteleri arasında bulunmaktadır. İddaa oyunları konusunda popüler bir site olmak ile birlikte, Türkiye ip adreslerini kesintisiz bir şekilde hizmet verdiği görülebilmektedir. Sadece gerçek kişilik bilgileri, iletişim ve adres bilgileri kapsamında hesap açılması yeterlidir. Açılan hesaplara istediğiniz gibi anda istediğiniz herhangi bir yöntem ile para yatırma işlemini yapabilirsiniz. Yatırdığınız paraları sitenin iddaa oyunlarında, yatırdığınız paraları sitenin oyun seçeneklerinde kullanabilirsiniz. Bu eğlenceli ve hareketli siteden Türkiye üzerinden de para kazanma şansını elde edebilirsiniz.

Limanbet Giriş

Limanbet giriş problemi yaşayanların karşısına yeni giriş adresi çıkarılmıştır. Yeni giriş adresi bir kez daha tekrarlanmış ve dakikalar içerisinde kapatılan sitenin yeniden piyasada hakim olduğu görülmüştür. Elbette bazı kullanıcılar gibi, VPN ya da DNS uygulamasını da tercih edebilirsiniz ancak bize soracak olur iseniz en pratik yöntem, hazırlanan orijinal yeni giriş adresini kullanmanız olacaktır. Yeni giriş adresine ulaşma konusunda sitemizi tercih edebilirsiniz. Sitemiz her zaman kapatılma kararından sonra devreye giren yeni adresi, orijinal bir şekilde giriş linki ile birlikte sizlerin karşısına çıkarmaktadır.

Limanbet Üyelik

Limanbet üyelik işlemini gerçekleştirebilmeniz için, 18 yaşında olmanız ya da 18 yaşın üzerinde bulmanız gerekecektir. Site yönünden bakıldığında, Türkiye üzerinden kimlikleriniz ile hesap açma konusunda herhangi bir sıkıntı bulunmamaktadır. Gerçek kişilik bilgileri ile üyelik başvuru formunu doldurup göndereceksiniz. Astekbet üye olma konusunda ödemeniz gereken herhangi bir ücret bulunmamaktadır. Bedava üyelik işlemini gerçekleştirebilirsiniz, üye olma konusunda göndermeniz gereken herhangi bir belge bulunmamaktadır. Hiçbir şekilde belge göndermeden üyelik sürecini tamamlayacaksınız. Başvuru formunu yani başvuru sürecini sonlandırma aşaması, maksimum 5 dakika olacaktır. Sadece 5 dakika içerisinde bu sitenin bahis ve oyun hizmetlerinden yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Liman bet Belge Talepleri

Limanbet belge talepleri konusunda belirlenmiş prosedürler yani genel kurallar dahilinde hareket etmektedir. Sitenin elinde belge talep etme hakkı bulunmaktadır. Ancak bu hakkın kullanılması için kuraldışı hareketlerin devreye girmesi gerekecektir. Birden fazla hesap 18 yaş sınırı ve benzeri konuların gündeme gelmesi ile birlikte, belge talep edilir. Bunun haricinde, herhangi bir şekilde belge talebinin gündeme gelmediği görülecektir.

Limanbet Nasıl Ödeme Yapıyor?

Limanbet kullanıcıların kazandıkları paraları sıkıntısız bir şekilde ödemeye devam etmektedir. Limanbet nasıl ödeme yapıyor? Sanal cüzdanlara Türk Lirası üzerinden ödeme, kişisel banka hesaplarına Türk Lirası üzerinden ödeme yapılmaktadır. Ödemelerden belge talep edilmediği görülmektedir. Ödemelerden komisyon alınmadığı görülmektedir. Ödeme süresinin maksimum 15 dakika olduğu ise, dikkat çeken önemli detaylar arasında bulunmaktadır.