Astekbet Canlı Destek Hizmetleri

Astekbet Canlı Destek Hizmetleri

Astekbet canlı destek hizmetleri içerisinde yer alan iletişim seçeneklerine baktığınızda farklı hizmet türlerinin olduğunu göreceksiniz. Türkçe IP adresleri ile iletişim kurmaya çalıştığınız için tüm müşteri hizmetleri bölümlerini Türkçe olarak kullanacaksınız. Ayrıca aşağıda sayacağımız tüm destek birimleri 7 gün 24 saat sizlere hizmet vermek üzere hazırlanmıştır. Örnekler tarafından doğrulanmış ve astekbet kullanıcı yorumları arasında yerini bulmuştur.

Astekbet Canlı Destek Hizmetleri ve Email Adresleri

Astekbet canlı desteğinde kullanabileceğiniz ilk kısım astekbet e-posta adresleriniz olarak karşınıza çıkacaktır. Sizinle e-posta hizmeti aracılığıyla iletişim kurmak için tasarlanmıştır. Üyelik başvuru formuna yazdığınız aktif bir adres seçmeli, şifresini bilmeli ve kullanmalısınız. Sistemde kayıtlı olmayan bir e-posta adresinden uyarı gönderdiğinizde, yanıt süresinin gecikebileceğini görebilirsiniz. Bu nedenle hesap açma aşamasında mutlaka şifresini bildiğiniz ve sistem için aktif olarak kullandığınız bir e-posta adresi girmeniz istenecektir. Gönderilen e-postalar müşteri hizmetleri tarafından 60 dakika içinde cevaplandırılır. Şikayet içeren bir e-posta gönderildiğinde, inceleme sürecinden dolayı 60 dakikalık işlem süresinin 24 saate çıktığını göreceksiniz.

Astekbet Canlı Yardım

Elbette iletişim veya müşteri hizmetleri söz konusu olduğunda olmazsa olmaz özelliklerden biri de “astekbet canlı yardım” olacaktır. Canlı destek olarak da tanımlamak mümkündür. Eski deyimde sohbet şeklinde bir konuşma şekli kullanılmıştır. Bu görüşme türünde yazılı görüşme ve karşılıklı yazma anlayışı geçerlidir. 7 gün 24 saat Türkçe hizmet veren bir bölüm oluşturdu. Her konuda yardım almak mümkün, herhangi bir konu hakkında soru sormak mümkün, herhangi bir sorunu tartışmanız ve hatta şikayet edilmişse gündeme getirmeniz mümkün olacak.

Astekbet SMS

Astekbet canlı destek anlayışında kullanılan çeşitli seçenekler bulunmaktadır. Bunlardan biri “astekbet SMS” olarak tanımlanmaktadır. Tek taraflı olarak kullanılan bir iletişim seçeneğini belirtir. SMS uygulamasına yeni üye olan herkesin katılması zorunludur. Üyelik başvuru formu, iletişim amaçlı bir cep telefonu numarasının istendiğini gösterir. Sisteme otomatik ve zorunlu olarak kayıt olursunuz ancak sistemi kullanmanıza gerek yoktur. Canlı destek ile iletişime geçerek SMS engelleme veya SMS iptali gerçekleştirebilirsiniz. Bu konuda herhangi bir zorlama yoktur. Yeni giriş adresleri, maçlar, spor haberleri, banka bilgileri ve benzeri tüm konularda yapılan kampanyalarda bilgi akışının hızlı, güvenli ve sağlıklı bir şekilde sağlandığı görülmektedir. Önerilen uygulama, SMS’i engellememek veya iptal etmemek olacaktır.