Astekbet Mobil İşlemleri

Astekbet Mobil İşlemleri

Astekbet mobil işlemleri kullanabileceğiniz bir sitedir. Mobil uygulama nedir? Astekbet web sitesini bu özellik ile akıllı cihaz veya cep telefonu ile kullanmak demektir. Astekbet sitesini tablet olarak görüntülenen cihazla kullandığınız anlamına gelir. Bilgisayar başında oturma zorunluluğu, kapalı alanda bulunma zorunluluğu, sabit adreste bulunma zorunluluğu kaldırılacak. Astekbet, hizmetlere her yerden kolay erişim sağlamak amacı ile bu doğrultuda uygulamaları hayata geçirmiştir.

Astekbet Cep Telefonu İle Nasıl Kullanılır?

Ayrıca Astekbet mobil uygulamasını size mobil üzerinden anlatalım. Astekbet cep telefonu ile nasıl kullanılır? Hangi yolu tercih ederseniz veya hangi yolu belirlerseniz seçebilirsiniz. Cep telefonunuzu açtıktan sonra internet bağlantısını pasiften mobile Duyarlı yani açık hale getirmeniz gerekecektir. Mobil internet sağlayıcısını açmalısınız. İnternet sağlayıcıyı açtıktan sonra adres bölümüne gitmeli ve yeni astekbet giriş adresimiz veya astekbet giriş bağlantısının ifadesi üzerinde işlem yapmalısınız. Gördüğünüz gibi herhangi bir yazılım indirmediniz, herhangi bir yazılım yüklemediniz. Bu uygulamanın adı mobil sürüm olarak ayarlanmıştır. Doğru destek ile açılacak ve tüm hizmetler sizlere sunulacaktır.

Astekbet Mobil İşlemleri Uygulama

Astekbet web sitesinin mobil uygulaması olarak tanımlanan internet servis sağlayıcısına astekbet web sitesinin yeni giriş adresini yazma gibi başka bir uygulama yoktur. Android Store’dan küçük bir proje veya iOS Store’dan küçük bir proje indirecek ve dilerseniz bu programı telefonunuza veya tabletinize kuracaksınız. Tüm bu işlemler birkaç saniye sürer. Kurulum ile birlikte karşınıza bir kısayol ikonu gelecek ve bu ikon üzerinden seçim yapacaksınız. İlk defa, giriş sırasında sadece bir kez bir kullanıcı adı ve şifre istenecektir. Bir sonraki girişinizde, bir program veya mobil uygulama ile giriş yapmanız gerektiğinde, şifrenizi ve kullanıcı adınızı girmeniz gerekmeyecektir.

Astekbet Mobil Ekstra Ödeme Yapacak Mı?

Astekbet mobil uygulaması ücretsiz bir hizmete işaret ediyor. Böylelikle Astekbet Mobil’de ek ödeme olacak mı? İnternet faturanızı bu durumda getirmeniz durumunda herhangi bir ek maliyet ile karşılaşmazsınız. Bunu internet paketiniz, standart internet paketiniz açısından gündeme getirirseniz, ek paketlerden olursunuz. Aynı soruyu mobil uygulamayı indirme ve yükleme konusunda da sorabilirsiniz. Bu durumda proje alımı veya proje ödemesi gibi bir uygulama olmayacaktır. Hiçbir şekilde ekstra ödeme yapmanız gerekmez.